شما اینجا هستید

اخبار خوزستان » مراسم رونمایی از کتاب نوح در شهرستان گتوند برگزارشد.

حمید بهداروندی گفت: حوزه فرهنگ و هنر، اصحاب و رسانه، اداره کتابخانه ها، کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیاز به حمایت های ویژه دارند، و از مسئولین شهرستان می خواهم که حوزه فرهنگ و هنر را بیشتر دریابند.

وی افزود:در طول سال آثار متعددی از نویسندگان شهرستان گتوند رونمایی می شود که این قشر هنرمند نیاز به حمایت و خرید آثار از مولفین کتاب دارد.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان گتوند ضمن قدردانی از دست اندرکاران این رویداد ادبی بیان داشت:این مراسم بامشارکت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی،اداره کتابخانه های عمومی،کانون بسیج هنرمندان،انجمن شعر دکتر قیصر امین پور،کتابخانه شهید علیجان امامی و اداره صنعت ومعدن شهرستان گتوند برگزار شد.

وی افزود:مراسم مذکور باحضور حجت الاسلام و المسلمین شیخ اسداله فتحی نیا امام جمعه،عباس عباسی زاده فرماندار،علیرضاقاسمی نژاد رئیس دادگستری و دیگر مسئولین و هنرمندان و شعرای شهرستان درمحل کتابخانه عمومی شهید علیجان امامی به اجرا در آمد.

فرماندار شهرستان گتوند نیز گفت: طبق سفارش رهبر انقلاب فرهنگ مهم تر از اقتصاد است، اگر انسان یا جامعه ای رشد می کند، مبنایش رشد فرهنگی در آن جامعه است.

عباس عباسی زاده اظهار داشت:گتوند در حوزه فرهنگی جزء بهترین هاست، و بر روی هر کدام از شاخص های فرهنگی در این شهرستان کارهایی صورت گرفته است، در حوزه شعر، مذهبی و آیین های نگارشی و در هر حوزه ای که نگاه میکنیم رگه های فرهنگی وجود دارد.

وی خاطرنشان کرد:ما در شهرستان گتوند در حوزه فرهنگی مانند حوزه های خدماتی چالش داریم، اگر می خواهیم گتوند توسعه پایدار داشته باشد باید این چالش ها را شناسایی و در کنار هم رفع کنیم.

حجت الاالسلام فتحی نیا امام جمعه شهرستان گتوند که از سخنرانان این مراسم ادبی بود گفت:باید با حمایت از مباحث فرهنگی شهرستان شاهد رونق آن باشیم، شهرستان گتوند ظرفیت بسیار بالایی در شعر، ادب، ادبیات و نویسندگی دارد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان گتوند تاکید کرد: باید حمایت بیشتری صورت گیرد، شهری که شهر دکتر قیصر امین پور است، باید شعرای آن بیشتر بدرخشند.

گفتنی است پس اجرای شعرخوانی هنرمندان و پخش کلیپ های مختلف از کتاب نوح با موضوع ادبیات دفاع مقدس که بصورت شعر و نثرادبی توسط آقای علی خدادادی به چاپ رسیده بود رونمایی شد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

| پایگاه خبری تحلیلی راستاک خبر