شما اینجا هستید

آخرین اخبار » پتروشیمی غدیر پیشتاز شفافیت در صنعت پتروشیمی / سامانه ستاد ایران میزبان معاملات پتروشیمی غدیر

شرکت پتروشیمی غدیر با عضویت داوطلبانه همزمان در سامانه ستاد ایران و رینگ صادراتی تبدیل به شفاف ترین شرکت پتروشیمی کشور در زنجیره تامین تا فروش محصولات شد.

به گزارش پایگاه خبری رستاک، طبق آخرین مصوبه هیئت مدیره شرکت پتروشیمی غدیر ؛ این شرکت با عضویت خود در سامانه الکتریکی ستاد ایران (سامانه تدارکات الکترونیک دولت) قدمی ماندگار برای شفاف سازی مالی در بین شرکت های ایران برداشته است.

حسین صفاری، مدیرعامل پتروشیمی غدیر نیز در این‌باره اظهار کرد: ️پس از عرضه ۱۰۰ درصدی محصولات پتروشیمی غدیر در بورس کالاهای صادراتی ، اکنون سامانه ستاد ایران میزبان خریدهای پتروشیمی غدیر است‌.

وی به ویژگی های این سامانه اشاره کرد و گفت: ️عضویت در سامانه ستاد ایران موجب برقراری محیط رقابتی سالم، جلوگیری از تعارض منافع، ایجاد شفافیت و حذف امضاهای طلایی و ابهامات می‌شود.

از جمله خدماتی که در این سامانه به اشخاص ارائه می شوند، می‌توان به خدمات مربوط به خرید جزئی و متوسط، مزایده ها و مناقصه ها اشاره کرد.

گفتنی است که؛ سایت ستاد ایران از طریق نشانی اینترنتی setadiran.ir برای عموم مردم و تامین کنندگان کالا و خدمات قابل دسترس می باشد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

| پایگاه خبری تحلیلی راستاک خبر