شما اینجا هستید

آخرین اخبار » جلسه شورای اداری شهرستان مسجدسلیمان برگزار شد

در ابتدای این مراسم حجت‌الاسلام سید احمدی امام جمعه مسجدسلیمان در ارتباط با موانع و مشکلات اقتصادی کشور گفت ؛مسئولان در هر جایگاه و رده ای باید در خصوص این مشکلات با مردم صحبت کنند و علت شرایط فعلی را برای مردم روشن کنند.
امام جمعه مسجدسلیمان ادامه داد؛هم اکنون مهمترین دغدغه و معضل برای جوانان و خانواده ها مشکل بیکاری است که امیدواریم مدیر عامل جدید پتروشیمی با جدیت بحث راه اندازی پتروپالایش بختیاری که خواسته به حق مردم است را پیگیری کنند.
رضا رضایی فاضل فرماندار شهرستان نیز در این جلسه ضمن تاکید به مدیران و مسئولان برا ایجاد روحیه و نشاط در بین شهرواندان گفت ؛یکی از وظایف مهم در این شرایط سخت اقتصادی، ایجاد نشاط و امید بین مردم است واین امر تنها با عملکرد صحیح و برای خدا و مردم کارکردن میسر خواهد شد.

وی همچنین افزود؛ما منکر مشکلات نیستم اما باید به اندازه توانمان این مشکلات را به حداقل برسانیم ومدیران و ارگانهای خدمت رسان باید تکریم ارباب رجوع ،حضور به موقع در محل کار ونظارت صحیح بر کارکنان خود را مورد توجه قرار دهند تا نارضایتی مردم را در پیش نداشته باشیم و این را هم باید بدانیم که مردم هم فراتر از قانون از ما انتظار ندارند.
رضایی فاضل در بخش دیگری از سخنان خود در ارتباط با تعامل مسئولان با اصحاب رسانه گفت؛ مدیران باید عملکرد خود را از مردم پنهان نکنند و با اصحاب رسانه تعامل سازنده داشته باشند و درچهار چوب قوانین و مقررات پاسخگوی اصحاب رسانه و مردم باشند .
فرماندار مسجدسلیمان همچنین طی سخنانی به مسائلی همچون گرانفروشی و کم فروشی ،مشکلات حوزه بهداشت و درمان ،مزین شدن نام خیابانها و میادین به نام شهدا،مشکلات حوزه ورزش و جوانان و اندک بودن سرانه ورزشی نسبت به جمعیت و مشکلات آب و برق و صرفه جویی در این حوزه باتوجه به خشکسالی و کاهش بارندگی پرداخت و تذکرات و اقداماتی را گوشزد کردند .
رضایی فاضل در پایان افزود مسجدسلیمان شهر ثروتمندیست که خود از ثروت بی بهره است باید مثل دزفول ،امیدیه و اندیمشک مسجدسلیمان هم از ثروتش بهره مند شود و خدماتی از نفت عاید مردم شود.
مهندس سعید آتشباری مدیر عامل جدید مجتمع پتروشیمی مسجدسلیمان نیز طی سخنانی افزود؛ بار مهم اشتغال شهرستان مسجدسلیمان بر دوش پتروشیمی مسجدسلیمان است و این نشان از اهمیت و حساسیت این شرکت بزرگ اقتصادی در منطقه است. وی ادامه داد ؛این مجموعه در سنوات گذشته با راه اندازی و بهره برداری ،میزان بالایی از اشتغال منطقه را به خود اختصاص داده است به طوری که هم اکنون به طور مستقیم و غیر مستقیم نزدیک به سه هزار نفر دراین مجموعه مشغول به فعالیت هستند.

مهندس آتشباری افزود،؛مجموعه ای که به توسعه فکر نکند محکوم به شکست است و این مجموعه بزرگ طبیعتابرنامه ها و استراتژیهایی برای پیشرفت و توسعه دارد به طور مثال تولید این شرکت با ظرفیت ۷۵ درصد بود که در یک هفته گذشته ما این ظرفیت را به ۹۰ درصد رساندیم و انشالله در سوم خرداد تولید ما به صددرصد خواهد رسید.

مدیر عامل شرکت صنایع پتروشیمی مسجدسلیمان در خصوص پتروپالایش بختیاری نیز گفت ؛ راه اندازی پتروپالایش بختیاری حق این مردم است اما مجوز اولیه آن باطل شده و تمدید مجوزات هم در دولت قبل و دولت جدید تفاوتهایی دارد و اما در حال پیگیری برای تمدید دوباره آن هستیم که نیاز به حمایت مسئولین کشوری داریم.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

| پایگاه خبری تحلیلی راستاک خبر