شما اینجا هستید

آخرین اخبار » رحمان بن سعید دادستان عمومی و انقلاب شهرستان مسجدسلیمان:با آرایشگاه ها و مطب های بدون مجوز که با جان مردم بازی می کنند به شدت برخورد خواهد شد.

رحمان بن سعید دادستان عمومی و انقلاب شهرستان مسجدسلیمان:با آرایشگاه ها و مطب های بدون مجوز که با جان مردم بازی می کنند به شدت برخورد خواهد شد.
دادستان مسجدسلیمان در ارتباط با آرایشگاه ها و مراکز زیبایی که بدون تخصص و بدون کسب مجوزات لازم در شهرستان مسجدسلیمان در حال فعالیت هستند و جان مردم را به خطر می اندازند هشدار داد و گفت با این مراکز به شدت برخورد خواهد شد.
دکتر بن سعید افزود؛ شکایات متعددی از تزریق ژل و بوتاکس و امور زیبایی در سالن های ارایشی و مطب های غیر مجاز در شهرستان مسجدسلیمان شده که سلامت و زیبایی مراجعین را به خطر انداخته اند وی ادامه داد چندین مورد شکایت در ارتباط با تزریق ژل غیر اصولی و عوارض خطرناک تزریق چربی و بوتاکس که باعث کوری و از بین رفتن بینایی،کچلی،فلج عضلات،عفونت و…شده است داشتیم که با خاطیان به شدت برخورد شد و برای آنها پرونده کیفری تشکیل شده است.
رحمان بن سعید در پایان افزود؛ متاسفانه آمار سالانه فوتی ها و نواقص ناشی از جراحی ها ی زیبایی وتزریق ژل و بوتاکس در مراکز و ارایشگاه ها استان خوزستان بسیار بالاست ونهادها یا دستگاه‌های ناظر بر کادر بهداشت و درمان و سلامت مردم باید به گونه‌ای نظارت کنند که هرکسی نتواند در اقدامات پزشکی دخالت کند و مجوزات لازم را برای این گونه اقدامات کسب کنند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

| پایگاه خبری تحلیلی راستاک خبر