شما اینجا هستید

آخرین اخبار » آغاز عملیات آبرسانی به پایانه عراق در نقطه صفر مرزی با گذرگاه چذابه

پایگاه خبری رستاک ؛عملیات آبرسانی به پایانه عراق در نقطه صفر مرزی با گذرگاه چذابه با حضور دکتر کرمی نژاد مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان و مقامات عراقی امروز سوم مرداد ماه آغاز شد.
پیش از این محمدرضا کرمی نژاد در نشست مشترک با فرمانده مرزبانی عراق در پایانه چذابه  افزود*: *باتوجه به گرمای شدید امسال در ایام برگزاری راهپیمایی عظیم اربعین، تامین آب شرب با کیفیت مورد نیاز زائران حسینی در در پایانه مرزی چذابه درمنطقه عراق در دستور کار قرار گرفته است.
وی با بیان اینکه خط انتقال آب در پایانه مرزی چذابه تکمیل و همچنین تمام پمپ ها و مخازن سرویس و تعمیر شده است ادامه داد**: *علاوه بر زیرساخت لازم، آب شرب باکیفیت و پایدار برای سرویس دهی به پنج میلیون زائر نیز تامین شده است
کرمی نژاد بیان کرد*: شبکه فاضلاب پایانه مرزی چذابه به منظور جمع آوری پساب تولیدی نیز تکمیل و لایروبی شده و بر این اساس در بخش آب و فاضلاب در ایام اربعین آمادگی لازم ایجاد شده است.
مدیرعامل شرکت آبفای خوزستان گفت*: *یک هزار و ۴۵۰ میلیارد ریال برای تکمیل خطوط انتقال آب و شبکه فاضلاب مرزهای چذابه و شلمچه هزینه شده است که با اقدام های انجام شده وضعیت این مرزها برای پذیرایی مناسب از زائران اربعین در شرایط پایداری از نظر آب و فاضلاب قرار گرفته است.
کرمی نژاد با اشاره به دغدغه زوار حسینی در خارج از پایانه مرزی ایران در چذابه تصریح کرد: امسال خدمات رسانی به زوار اربعین حسینی در پایانه مرزی چذابه بعد از مرز و در کشور عراق در حال بررسی است

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

| پایگاه خبری تحلیلی راستاک خبر