شما اینجا هستید

آخرین اخبار » جلسه فوق العاده ویژه ستاد مدیریت بحران شهرستان مسجدسلیمان برگزار شد

رضایی فاضل سرپرست فرمانداری ؛با توجه به اخطاریه سازمان هواشناسی استان ،کلیه دستگاه ها و ادارات اقدامات و تمهیدات لازم را برای پیشگیری از حوادث احتمالی انجام دهند.

پایگاه خبری رستاک ؛جلسه فوق العاده ویژه ستاد مدیریت بحران شهرستان به ریاست رضا رضایی فاضل سرپرست فرمانداری شهرستان با حضور مدیران ادارات در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

این جلسه با توجه به اخطار هواشناسی استان خوزستان در مورد ورود توده هوایی منسون هندی و تحت تأثیر قرار دادن برخی مناطق استان و صدور هشدار قرمز برگزار شد.

رضایی فاضل در این جلسه با تاکید بر آمادگی همه دستگاه ها و ادارات در روزهای آتی اظهار کرد: همه مدیران دستگاه ها و ادارات شهرستان موظف هستند در محل خدمت خود در روزهای آتی حاضر باشند و بدون هماهنگی فرماندار از شهرستان خارج نشوند.

وی افزود: کلیه دستگاه ها و ادارات اقدامات و تمهیدات لازم را برای پیشگیری از حوادث احتمالی را انجام دهند.

رضایی فاضل تصریح کرد: ادارات خدمت رسان ضمن آماده باش در مواقع قطعی برق، آب، گاز و تلفن در پی وزش باد و سیلاب اقدامات لازم را در اسرع وقت انجام دهند، همچنین شهرداری با تشکیل ستاد بحران در زمان بارش باران و سیلاب اقدام سریع در جمع آوری آب های سطحی کند.

گفتنی است طبق پیش بینی ها توده هوایی منسون از ظهر روز جمعه تا اواخر یکشنبه، رگبارهای برق آسا و احتمال سیلاب در بیشتر مناطق را به همراه دارد.

همچنین از ظهر جمعه تا اواخر روز یکشنبه، شاهد بارش باران رگباری، همراه با رعد و برق و احتمال سیلابی شدن مسیل‌ها در ارتفاعات خواهیم بود

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

| پایگاه خبری تحلیلی راستاک خبر