شما اینجا هستید

آخرین اخبار » شهردارگتوند:بهره برداری ازپایانه واستخرذخیره قیر گتوندتاپایان سال

صدیقه میری در گفت‌وگو  با بیان اینکه برای احداث پایانه شهر گتوند 320 میلیون تومان از محل اعتبارات تملک دارایی هزینه شده، اظهار کرد: این پایانه تا پایان امسال به بهره برداری می‌رسد.

وی در رابطه با ایجاد زیرساخت‌های لازم برای جذب گردشگر در گتوند، گفت: به دنبال جذب اعتبار برای ساحل سازی هستیم به طوری که در آن استخرهایی نیز برای تفریح گردشگران ایجاد ‌شود.

شهردار گتوند با اشاره به تکمیل بهسازی پارک‌های خانواده و اندیشه تا پایان سال، گفت: در حال افزایش امکانات خدماتی پارک گلستان در ورودی شهر نیز هستیم.

وی گفت: استخر 1200 تنی ذخیره قیر در کارخانه آسفالت گتوند، تا عید نوروز و ساختمان آتش نشانی شهر نیز با اعتبار 280 میلیون تومان تا حداکثر دوماه آینده به بهره برداری می‌رسد.

میری با اشاره به افتتاح پارکینگ گتوند به مساحت 2 هزار مترمربع به عنوان نخستین پارکینگ شهر، عنوان کرد: از تندیس قیصر امین پور به عنوان یک چهره ملی نیز در ایام دهه فجر امسال رونمایی شد.

وی در رابطه با توسعه فضای سبز در گتوند، گفت: در گتوند فضای زیادی برای ایجاد فضای سبز باقی نمانده و این فضاها به صورت غیر قانونی واگذار شده و در آن ساخت و ساز صورت گرفته است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

| پایگاه خبری تحلیلی راستاک خبر