شما اینجا هستید

آخرین اخبار » مدیر مجتمع و فنی پتروشیمی مسجدسلیمان: توقف تولید به دلیل خرابی یکی از قطعات توربین بوده است ،طی یکی دو هفته آینده شاهد از سرگیری تولید و راه اندازی مجدد کارخانه خواهیم بود.

مدیر مجتمع و فنی پتروشیمی مسجدسلیمان:
توقف تولید به دلیل خرابی یکی از قطعات توربین بوده است ،طی یکی دو هفته آینده شاهد از سرگیری تولید و راه اندازی مجدد کارخانه خواهیم بود.

پایگاه خبری رستاک: مدیر مجتمع و فنی پتروشیمی مسجدسلیمان در جمع خبرنگاران شایعات اخیر در خصوص علل توقف تولید در این پتروشیمی را تکذیب کرد.
حسین صالحی‌نیا پیرامون درج بعضی اخبار در ارتباط با توقف تولید در شرکت صنایع پتروشیمی مسجدسلیمان در فضای مجازی طی نشستی با جمعی از اصحاب رسانه و اهالی خبر شهرستان مسجدسلیمان ضمن ارائه گزارش فنی اظهار داشت: توقف تولید به دلیل خرابی یکی از قطعات توربین بوده است و با توجه به لزوم ارسال این قطعه به خارج از مجتمع برای تعمیر و‌ تامین هم‌زمان آن از خارج کشور و زمان‌بر بودن این فرآیند، جهت جلوگیری از قطع تولید مجدد و بهره برداری مناسب از زمان، همزمان تعمیرات اساسی سالیانه(اورهال) که مقرر بوده در دی یا بهمن ماه سال جاری انجام گردد نیز همزمان آغاز و اکنون رو به پایان است.

وی افزود: با توجه به این که این قطعه حساس با تلاش و رایزنی مدیران و به خصوص مدیرعامل شرکت در سریع‌ترین زمان ممکن از خارج کشور وارد شده و قطعات تعمیری نیز در حال بازسازی هستند، ان شاء الله طی چند روز آینده مجددا شرکت وارد مدار تولید خواهد شد و به روال عادی باز خواهد گشت و همچنین در روزهای آتی به همت همکاران تلاشگر و خدوم شرکت تعمیرات اساسی سالیانه نیز انجام خواهد شد تا بدین ترتیب از زمان نیز بهترین استفاده شده باشد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

| پایگاه خبری تحلیلی راستاک خبر