شما اینجا هستید

آخرین اخبار » برگزاری اولین دوره مسابقات سبک های آزاد کاراته کارگری در استان خوزستان

برگزاری اولین دوره مسابقات سبک های آزاد کاراته کارگری در استان خوزستان

رئیس انجمن کاراته کارگری استان خوزستان از برگزاری یک رویداد مهم و بزرگ بعنوان چشم اندازی روشن برای آینده کاراته استان خصوصا ورزش کارگری خبرداد.

حمیدرضا غفاری در ارتباطی با رستاک خبر گفت: انجمن کاراته کارگری خوزستان که طی چندین دوره گذشته با مدیریت و برنامه ریزی هدفمند توانسته است در رویدادهای مهم کشوری دو مقام اول و دوم کاراته کارگری کشور را بدست آورد برای کسب افتخارات مهمتر و رسیدن به اهداف بالاتری خود را آماده مینماید.

وی افزود: این انجمن در کنار ورزش کاراته به فعالیت های جهادی و فرهنگی نیز می‌پردازد و همه مسئولین آن عقیده دارند با تلاش و فعالیت های مستمر و همدلی و همیاری و نیت خیر می‌توان جامعه ورزشی هدف خود را به آن اهداف بزرگ و ترسیم شده که همان کسب قهرمانی ها و افتخارات در همه میادین کشوری و بین المللی ورزشی است برساند.

در ادامه حمیدرضاغفاری رئیس انجمن کاراته کارگری گفت: از همه نمایندگان محترم سبک های کاراته ، اساتید و مربیان گرامی دعوت بعمل آورده تا در این امر مهم انجمن کاراته کارگری را یاری برسانند و انجمن نیز آمادگی خود را برای حمایت همه جانبه از برنامه ها،مسابقات و سمینارهای ورزشی کاراته در سرتاسر خوزستان اعلام میدارد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

| پایگاه خبری تحلیلی راستاک خبر