شما اینجا هستید

آخرین اخبار » برگزاری مراسم بزرگداشت هفته کارگر و افتتاح طرح توسعه ای پتروشیمی فن آوران و غدیر

برگزاری مراسم بزرگداشت هفته کارگر و افتتاح طرح توسعه ای پتروشیمی فن آوران و غدیر

همزمان با ورود ریاست محترم جمهور در استان خوزستان آقایان فرهی و قزل بیگلو مدیر امور حوزه مدیریت و روابط عمومی و مدیر امور اعتباری به عنوان نماینده تام الاختیار مدیر عامل بانک در استان خوزستان به همراه رستم زادگان مدیر شعب استان در شعب اهواز حضور یافته و در قالب میز خدمت نسبت به رسیدگی به درخواست های مردمی و تسهیل امور مشتریان اقدام نمودند.
همزمان با سفر وزیر محترم تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به خوزستان آقایان فرهی و قزل بیگلو مدیران امور حوزه مدیریت و روابط عمومی و اعتباری به خوزستان سفر نموده و در بازدید وزیر از سایت پتروشیمی امیرکبیر و برگزاری مراسم بزرگداشت هفته کارگر و افتتاح طرح توسعه ای پتروشیمی فن آوران و غدیر ایشان را همراهی نمودند . پس آن از چند شعبه اهواز بازدید نمودند و با تنی چند از مشتریان دیدار داشته و دستوراتی در جهت تسهیل و تسریع خدمت رسانی صادر نمودند. همچنین از مراکز ارتباط با مشتریان در دو حوزه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و وزارت اقتصاد و دارایی در اهواز بازدید نمودند.
با ورود سیدصولت مرتضوی به استان
حضور در مراسم هفته کار و کارگر در پتروشیمی امیرکبیر. حضور در مراسم اجرای طرح توسعه ای پروژه پتروالفین پتروشیمی فن آوران. حضور در مراسم آغاز عملیات اجرایی طرح کلرآلکالی پتروشیمی غدیر. حضور در شورای هماهنگی مدیران کل دستگاههای حوزه وزارت تعاون،کارو رفاه اجتماعی

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

| پایگاه خبری تحلیلی راستاک خبر