به گزارش پایگاه خبری رستاک ؛کیومرث قنبری بیرگانی رییس اداره امور مالیاتی شهرستان مسجدسلیمان در پیامی  فرارسیدن هفته دولت وروز کارمند را تبریک گفت.

 متن پیام بدین شرح می باشد

 هفته دولت یادآور فداکاری‏های فرزندان پاک نهاد و گرانقدر انقلاب و احیا کننده روزهای پرشور خدمتگزاری، شهیدان بزرگ، رجایی و باهنر است.

 تاریخ ایران اسلامی همواره شاهد ایثارگری ها و از خود گذشتگی های دلیرمردانی بوده که غیر از خدا هیچ نمی دیده و تمام هدفشان خدمت به خلق و اعتلای انقلاب اسلامی بوده است.

 بی شک همه ما می بایست با تأسی از ویژگی های والای اخلاقی و رفتاری شهیدان رجایی و باهنر آنان را الگوی همیشگی خود قرار داده و با بهره گیری از رفتار این شهیدان عزیز و تلاش و کوشش در راه تعالی میهن اسلامی و در راستای تحقق اهداف دولت ونظام  گام برداشته و زمینه های رشد و پیشرفت روزافزون کشور را در حیطه های مختلف علمی،فرهنگی،اقتصادی  و سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را فراهم آوریم.

 در پایان اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت و بویژه شهیدان رجایی و باهنر ، هفته دولت و روز کارمند را به همه دولت مردان و کارمندان خدوم و متعهد و بویژه همکاران خودم در اداره امور مالیاتی شهرستان مسجدسلیمان  تبریک عرض نموده و موفقیت همگان را در راستای تحقق آرمانهای بلند حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری تا رسیدن به جایگاه رفیع علمی از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

| پایگاه خبری تحلیلی راستاک خبر