علی جعفری در نشست خبری هفته دفاع مقدس با اصحاب رسانه گفت: بیش از یکصد و پنجاه برنامه به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس اجرایی می شود.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گتوند در این نشست خبری، ضمن تبریک هفته دفاع مقدس اظهار داشت: شعار هفته دفاع مقدس امسال (ما متحدیم) است که این شعار ما را به اینجا رسانده است و ما در دوران دفاع مقدس با عقلانیت و عالمیت در مقابل کل دنیا ایستادیم.

 

او تصریح کرد: گرامیداشت هفته دفاع مقدس، تجلیل از ملت ایران است و مردم ما در دفاع مقدس شعار ما می توانیم را عملیاتی کردند

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گتوند خاطر نشان کرد: یکی از کارهایی که مقام معظم رهبری بر انجام آن تاکید دارند و باید در دفاع مقدس انجام بدهیم جهاد تبیین، خدمت رسانی و امید آفرینی است.

 

علی جعفری در ادامه به برنامه های اجرایی در هفته دفاع مقدس اشاره و افزود: بیش از یکصد و پنجاه برنامه از جمله، دیدار با خانواده معظم شهدا، اجتماع گروه های نقش آفرین جوانان بسیج در ۵مهرماه، ویزیت رایگان، برپایی ایستگاه صلواتی، نشست های روشنگری، رزمایش کمک مومنانه، تجلیل از رزمندگان، رژه خودرویی و موتوری، صبحگاه مشترک،،برگزاری یادواره شهدا،اعزام راویان دفاع مقدس در مدارس،نواختن زنگ مدارس مسابقات مختلف ورزشی و….. توسط ناحیه، حوزه ها و پایگاه های مقاومت بسیج اجرایی خواهد شد.

 

او یادآوری کرد: یکی دیگر از برنامه های ناحیه مقاومت بسیج خدمات رسانی به رزمندگان هست که این عزیزان می توانند برای تکمیل پرونده رزمندگی و ایثارگری خود و دریافت کارت شناسایی به معاونت سرمایه انسانی ناحیه مراجعه کنند.

برچسب

اخبار مرتبط

دیدگاه خود را بگذارید