به گزارش رستاک خبر ؛نماینده ولی فقیه در استان خوزستان در جمع سوگواران حسینی توسعه نیشکر گفت :عزت طلبی و مقابله با استکبار از پیام‌های نهضت عاشورا است و باید برای ماندگاری فرهنگ عاشورا در انقلاب اسلامی دستاوردهای انقلاب اسلامی تبیین شود.

 

حجت الاسلام والمسلمین سید نبی موسوی فرد ضمن بیان پیشرفت‌های مهم ایران در زمینه‌های مختلف علمی، نظامی و غیره بعد از انقلاب اسلامی، خاطرنشان کرد: محرم فرصتی برای تبیین دستاوردهای انقلاب است و باید بدانیم بزرگترین دستاورد انقلاب استقامت در برابر بیگانگان، استقلال کشور و سربلندی ایران اسلامی در زمینه‌های مختلف اقتصادی است.

 

وی پیروزی‌های پی‌در‌پی نظام اسلامی در برابر جبهه استکبار، تغییر معادلات نظم جهانی و ارتباط روز افزون ۱۷ کشور اسلامی با ایران را از مصادیق حرکت درست انقلاب در مسیر فرهنگ والای عاشورایی دانست و اضافه کرد: شرکت های نیشکری مثال بارز پیشرفتهای اقتصادی پس از انقلاب هستند.

 

منصور همدان‌نژاد؛ مدیرعامل شرکت کشت و صنعت نیشکر امیرکبیر نیز در این مراسم ضمن تسلیت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان گفت: امیدواریم بتوانیم با بهره گیری از فرهنگ غنی عاشورایی شاهد رشد اقتصادی و شکوفایی تولید در توسعه نیشکر و صنایع جانبی باشیم.

 

در ادامه این مراسم حاج عادل عرفانی با مرثیه خوانی دلهای سوگواران حسینی را با نوحه لبیک یا حسین جلا بخشید.

برچسب

اخبار مرتبط

دیدگاه خود را بگذارید