تاریخ انتشار : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۶
کد خبر : 1399

کلنگ  ترمینال های فرودگاه  مسجدسلیمان به زمین زده شد.

کلنگ  ترمینال های  فرودگاه  مسجدسلیمان به زمین زده شد.

کلنگ  ترمینال های فرودگاه  مسجدسلیمان به زمین زده شد. این مراسم با حضور دکترمحسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام،علی عسگرظاهری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی،امیرقربانی فرمانده هوانیروز جمهوری اسلامی ایران ،امینی امام جمعه مسجدسلیمان ،گوروئی فرماندار مسجدسلیمان وجمعی از مدیران اجرائی شهرستان برگزار گردید . در ابتدای این مراسم سرهنگ خاموشی فرمانده پایگاه

کلنگ  ترمینال های فرودگاه  مسجدسلیمان به زمین زده شد.

این مراسم با حضور دکترمحسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام،علی عسگرظاهری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی،امیرقربانی فرمانده هوانیروز جمهوری اسلامی ایران ،امینی امام جمعه مسجدسلیمان ،گوروئی فرماندار مسجدسلیمان وجمعی از مدیران اجرائی شهرستان برگزار گردید .

در ابتدای این مراسم سرهنگ خاموشی فرمانده پایگاه شهید آسیایی گفت:خرسندم که امروز شاهدکلنگ زنی ترمینال فرودگاه هستیم این زیرساخت برای استفاده مشترک مردم وهوانیروز تعبیه شده وباعث امیدوپیشرفت در مردم می شود.

سرهنگ خاموشی ادامه داد:از نماینده محترم مردم مسجدسلیمان درمجلس شورای اسلامی ،امینی امام جمعه مسجدسلیمان،فرماندار ودیگر مسئولین که تلاش زیادی در این راستا انجام دادند وباعث پیشرفت وآبادانی وتوسعه روزافزون این شهر می شوندتشکر میکنم امیدوارم این پروژه منشاء خیروبرکت برای این شهرستان باشد.

درادامه این مراسم گروویی فرماندار مسجدسلیمان طی سخنانی عنوان کرد:عزم واراده خوبی برای آبادانی مسجدسلیمان می بینم ما بالاترین نرخ بیکاری استان راداریم اما همه مسئولین پای کار هستندوبرای توسعه این شهر تلاش می کنند ماباهرمشکلی که مواجهه می شدیم از استاندار محترم جناب آقای شریعتی  کمک می خاستیم وایشان همیشه  یارویاور مابود. گورویی ادامه داد: از امیر قربانی بخاطر کارهای ارزنده ای که برای این شهرستان انجام دادند  کمال سپاسگزاری رادارم همچنین از جناب سرهنگ خاموشی وهمه عزیزان هوانیروز که در کارهای عام المنفعه برای این شهر ورود کردند تشکر میکنم.

علی عسگر ظاهری نماینده مرم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی نیز در ادامه این مراسم گفت :خداراشاکرم که شاهد چنین روزی هستم از تلاشهای دکتر رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام وامیر قربانی  تقدیر وتشکر میکنم مدتهاست که پیگیر راه اندازی فرودگاه بودیم اما  موانع زیادی  بر سرراهمان بود اما با حضور امیرسرتیپ قربانی روند این کار تسریع شد وبحمدالله امروز شاهد برآورده شدن یکی از مطالبات مهم وبحق مردم این شهر هستیم.

نماینده مردم مسجدسلیمان دربخش دیگری از سخنان خود افزود:با تلاش همه مسئولین امروز ما صاحب  پتروشیمی وپتروپالایش بختیاری هستیم که نقش بسیار  مهمی در توسعه وآبادانی این شهر خواهند داشت وهمچنین ما ثروت های بیشماری مثل  چاه های نفت وگاز  داریم که بااحیا مجدد وحفاری آنها پیشرفت وامید به شهر باز خواهد گشت.

سخنران پایانی این مراسم دکتر رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام طی سخنانی عنوان کرد:  سپاس وتشکر  می کنم از همه اراده ها وتمایلاتی که منجر به فراهم شدن راه اندازی فرودگاه مسجدسلیمان شد دروحله اول از مقام معظم رهبری که عنایت خاصی به همه شهرستانهای محروم به ویژه به شهرستان مسجدسلیمان دارند،از سردارباقری ،  امیر سرافراز ارتش امیر موسوی ،امیر حیدری فرمانده نیروی زمینی ،امیر قربانی ،نماینده دلسوز مردم این شهر ،فرماندار وامام جمعه محترم و…وهمه کسانی که دراین راستا تلاش کردند تشکر وقدردانی میکنم.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود:ساختن مسجدسلیمان می تواند به یک الگو تبدیل شود که حتی اگر تحریمهای سختی هم داشته باشیم می توانیم یک صبح جدید داشته باشیم صبح اراده های آهنین ،صبح اراده های انقلابی و فرودگاه  یکی از زیرساختهایی است که باعث پیشرفت  گسترش ارتباطات وتسهیل در انجام کارها و فعالیتها  می شود.

دکتررضایی ادامه داد:برادران ارتش وهوانیروز تلاش کردند با مردم روی یک سفره بنشینند وهمیشه وهمه جا همراه ویاور مردم بوده  وبه کمک آنها آمدند.

وی افزود:خوزستان ظرفیتها وپتانسیلهای بسیاری برای پیشرفت دارد ما باید این ظرفیتهای خالی که روی زمین مانده را احیا کنیم موضوع چاه های نفت وگاز در خوزستان یکی از این ظرفیتهاست یکی از طرح هایی که در این راستا طی جلسات متعدد گرفته شد این است که ما به شهرداریهای شهرهای محروم این فرصت را بدهیم که چاه های متروکه را احیا ودرآمد حاصل از آن به خود شهرداریها اختصاص داده شود چاه های متروکه قابل احیا هستند وچینی ها تمایل دارند در این راستا ورود کنند وبا ما همکاری داشته باشند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پایان افزود:مسجدسلیمان موقعیت احیاء وبازگشت به گذشته روشن را دارد پتروشیمی مسجدسلیمان که بیست سال است در حال پیگیری است در این راستا دکتر داوودی تلاشهای بسیار زیادی کردند  وچینی ها را پای کار آوردند وامروز بیش از دوهزار نفر  در این پروژه عظیم مشغول به کار است باید به این اراده های آهنین دستمریزاد گفت که اینچنین فکرخلاق واقتصادی خودرا بکار بستند وباعث رونق وآبادانی شهر شدند این همت وتلاش ستودنی است البته صداقت  وبرای رضای خدا کارکردن هم مهم است و خیر وبرکت می آورد .

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.